0%

Değerlerimiz

Şirket kültürümüzün temellerini oluşturan bu ilkeleri ürün ve hizmet sürecimizin olmazsa olmazları olarak kabul ediyoruz.

Mühendislik hizmetlerinde mükemmelliyetçi politikamız kapsamında, tüm ekibimiz tarafından özümsenen belirli ilkeler doğrultusunda çalışıyoruz.

Güvenilir Çözümler

Çözüm ortağı olduğumuz tüm firmaların, işlerini bize güven ve iç rahatlığı ile emanet edebilmelerini, mükemmelliyetçi politikamızın temel yapı taşlarından bir tanesi olarak görüyoruz. Bu doğrultuda en küçük ölçekli işlerden mega projelere, tüm projelerimizi taahhüt ettiğimiz şekilde, zamanda ve maliyette tamamlama ilkemizden taviz vermiyoruz.

Çeviklik

Başta proses duruşuna ve üretim aksaklıklarına neden olabilecek sorunların giderilmesi olmak üzere, hızlı çözümler sunarak; bize güvenen firmalarımızı ciddi mali yüklerin altına girmekten kurtarabileceğimizi biliyoruz. Müşterilerimizi kayıplardan korumak için eşine az rastlanır bir çeviklikte hareket etmeyi önceliğimiz olarak görüyoruz.

Çözüm Odaklılık

İhtiyaç duyulan ürün ya da mühendislik hizmetinin, dünyanın neresinde olduğuna bakmaksızın harekete geçme motivasyonunu ekibimizin tüm kademelerinde taşıyoruz. Sürecin tamamında işletmenize değer katacak bütün çözümleri, sektörünüze en uygun ve en verimli şekilde sunmayı amaç edindik.

Sürdürülebilirlik

Tüm iş süreçlerimizi yürütürken; dünyamıza, doğamıza, içinde yaşadığımız topluma ve gelecek nesillere karşı da sorumlu olduğumuzun bilinciyle hareket ediyoruz. Hem kaynaklarımızı verimli kullanmak ve karbon ayak izimizi en aza indirgemek; hem de çözüm ortağı olduğumuz firmaların sürdürülebilirlik seviyelerini arttırmak noktasında sorumluluklarımızın bilincinde davranıyoruz.

Uzmanlık

Enkortek tarafından üstlenilen her işin, o iş konusunda uzman, bilgili ve deneyimli personeller tarafından yürütülmesini değişmez bir ilke olarak kabul ediyoruz. Hem nitelikli personellerin yetiştirilmesi için destek olmayı hem de her iş kaleminde o işin uzmanı kişilerle çalışmayı ödevimiz olarak kabul ediyoruz.

Sürekli İyileşme

Teknolojinin sunduğu olanaklar her geçen gün gelişip iyileşirken yerinde kalanın aslında geride kalacağına inanıyoruz. Bu nedenle sektördeki yenilikleri anlık olarak takip ediyor; bilgimizi, yeteneklerimizi ve yetkinliklerimiz geliştirmek için, hem şirket içi olanaklarımızı sürekli olarak geliştiriyor hem de çalışanlarımızın eğitimine özel bir önem veriyoruz.