Hakkımızda

  1. Before
  2. After
 • ENKORTEK LTD.

  ENKORTEK Mühendislik Enerji Makina Tasarım Yazılım Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. 2013 yılında Ankara’da kurulmuş olup, enerji alanında mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kuruluşundan itibaren sürekli kendini yenileyen, araştırmacı, uzman ve dinamik kadrosu, ile, ulusal ve uluslararası Enerji Sektöründe faaliyet gösteren ENKORTEK MÜHENDİSLİK,  enerji projelerinde, Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen büyük ve seçkin firmaları ile birlikte çalışmakta, enerji alanında ülkemizde faaliyet gösteren kuruluşların ihtiyaç duyduğu dünyanın lider ve güvenilir markalarını Türkiye’ye getirmektedir.

ENKORTEK MÜHENDİSLİK, ülkemizde kamu ve özel sektörde faaliyette bulunan enerji kurumları için sadece mühendislik ve danışmanlık hizmetleri değil, ayrıca ihtiyaçları olan (aynı zamanda) endüstriyel ürünleri tedarik etme bazında anahtar teslim projeler, rehabilitasyon projeleri alanlarında da başarılı çözümler üretmektedir.

Değerlerimiz

  • Vizyonumuz

   ENKORTEK olarak hedefimiz, Dünyada enerji ve enerjinin korunumu alanlarında öncü, yenilikçi, kendini yenileyebilen, marka bir firma olabilmektir.

  • Misyonumuz

   Amacımız; Avrupa normlarındaki ürünleri, uygun fiyata tüketici ile buluşturarak, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Daha Fazla Bilgi için

Hizmetlerimiz   Bize Ulaşın !